Zamówienie bezpłatnego pomiaru


Skorzystaj z Naszych porad i wybierz dobrze.

Dobrze wiemy jak ciężko wybrać odpowiedni asortyment dla siebie. Wybór drzwi zewnętrznych, drzwi wewnętrznych czy okien jest to ważna decyzja, która decyduje nie tylko o wyglądzie Naszego mieszkania. Jak wybrać drzwi/ okna odpowiednie do przeznaczenia i pasujące do Naszego stylu? Co trzeba wiedzieć przed zakupem? Na te i wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć w Naszym poradniku.

Poniżej prezentujemy porady dotyczące zakupu, wyboru oraz instalacji dobrych drzwi i okien naszej firmy. Wszelkie porady bazują na naszym wieloletnim doświadczeniu i wiedzy zdobytej podczas współpracy z klientami.


Drzwi zewnętrze – rodzaje drzwi i cenne porady

Rodzajów drzwi jest wiele – bez najmniejszego problemu możemy dopasować je do stylu naszej nieruchomości oraz do indywidualnych upodobań. Pośród wielu równych rodzajów drzwi można wymienić drzwi do domu pasywnego, drzwi ze stolarką antywłamaniowa, skrzydłowe z doświetleniem, przeciwpożarowe, a także drzwi do domu inteligentnego. 

Jak wybrać drzwi zewnętrzne?

Stolarka okienna wpływa na estetykę naszej nieruchomości. Jednak, nie jest najważniejsze to, co widać, ale to, czego nie widać – dobrej jakości drzwi zewnętrzne pływają w dużej mierze na energooszczędność budynku. 

Jak wybrać drzwi antywłamaniowe?                 Co decyduje o bezpieczeństwie drzwi?

Obecnie dostępne są w sprzedaży drzwi wzmocnione i antywłamaniowe o wielu konfiguracjach. Do nas należy decyzja, które właściwości i cechy uznamy za najważniejsze - czyli za które chcemy zapłacić.

W tym temacie postaramy się Państwu doradzić na co zwrócić uwagę przy wyborze drzwi antywłamaniowych i za co niewarto przepłacać.

Jak wybrać dobre okna ?

Jak wybrać dobre okna ?

10.02.2015 r.

Masz problem jakie okna wybrać?

Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie - jak wybrać okna, które posłużą na wiele lat.

Drzwi wewnętrzne - jak wybrać?

Drzwi to jedyne z podstawowych elementów mieszkania wpływających na jego funkcjonalność i estetykę.

Mogą być one najbardziej wyrafinowanym elementem aranżacji albo dyskretnie wtapiać się w ścianę. Jak wybrać drzwi odpowiednie do przeznaczenia i pasujące do wystroju wnętrza? Co trzeba wiedzieć przed zakupem?

Do góry