Chczesz poznać dokladną wycenę lub zamówić produkt?

Dobrze Drzwi Okna

Salon
ul. Bukowińska 2 lok. U8
02-703 Warszawa
(wejście od Al. Wilanowskiej)

Zadzwoń
(22) 422 14 14

lub napisz
biuro@dobredrzwiokna.pl

Godziny otwarcia
Pon. - Pt. godz. 10:00 - 18:00
Sob. godz. 11:30 - 15:30

Skorzystaj z Naszych porad i wybierz dobrze.

Dobrze wiemy jak ciężko wybrać odpowiedni asortyment dla siebie. Wybór drzwi zewnętrznych, drzwi wewnętrznych czy okien jest to ważna decyzja, która decyduje nie tylko o wyglądzie Naszego mieszkania. Jak wybrać drzwi/ okna odpowiednie do przeznaczenia i pasujące do Naszego stylu? Co trzeba wiedzieć przed zakupem? Na te i wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć w Naszym poradniku.

Poniżej prezentujemy porady dotyczące zakupu, wyboru oraz instalacji dobrych drzwi i okien naszej firmy. Wszelkie porady bazują na naszym wieloletnim doświadczeniu i wiedzy zdobytej podczas współpracy z klientami.


Montaż drzwi i okien – samodzielnie czy z pomocą specjalisty?

Organizując remont domu lub mieszkania albo urządzając / budując go od podstaw, przychodzi w pewnym momencie czas na montaż drzwi i okien. Wielu z nas, pragnąc zmniejszyć duże koszty całego przedsięwzięcia, szuka oszczędności właśnie na tym etapie, samodzielnie zabierając się do prac montażowych. Tymczasem cały proces nie jest ta łatwy, jak mogłoby się wydawać i bez odpowiedniej wiedzy, doświadczenia oraz narzędzi, realizacja montażu może okazać się zadaniem nie tyle trudnym, co wręcz niewykonalnym. Sprawdźmy więc, czy warto montować samodzielnie i gdzie można popełnić błąd!

Drzwi techniczne – wszystko, co musisz o nich wiedzieć

Istnieją miejsca i obiekty, w których zwykłe rozwiązania nie są wystarczające i by je odpowiednio zabezpieczyć, konieczne jest postawienie na trwalszą alternatywę – taką, jak drzwi techniczne. Sprawdzają się one znakomicie w garażach, piwnicach, obiektach gospodarczych i mogą być wykorzystywane zarówno na potrzeby prywatne (w domu), jak również biznesowe (w obiektach firmowych, instytucjach itd.). Co warto o nich wiedzieć, zanim zdecydujemy się na zakup? Sprawdźmy!

Drzwi wejściowe drewniane – czy i kiedy warto na nie postawić?

Drewno od tysiącleci jest cenione i wykorzystywane przez człowieka, na co dowodem jest popularność, jaką w dalszym ciągu cieszą się drzwi wejściowe drewniane. To właśnie zastosowanie wysokiej jakości drewna pozwala producentom uzyskać efekt bezpiecznych, eleganckich i niezwykle trwałych drzwi, w które warto zainwestować. W tym artykule podpowiemy Ci dlaczego drzwi zewnętrzne drewniane są tak cenione i ostatecznie rozwiejemy Twoje wątpliwości!

Dobre drzwi wewnętrzne – czyli jakie?

Bez wątpienia jednym z najważniejszych elementów wystroju domowych pomieszczeń są dobre drzwi wewnętrzne, które z jednej strony stanowią sposób na uzyskanie eleganckiego wystroju wnętrza, a z drugiej – odpowiednich warunków do codziennego życia w domu lub mieszkaniu. Z pozoru wybranie najlepszych drzwi nie jest trudne, jednak jak pokazuje praktyka – w trakcie podejmowania decyzji bardzo łatwo o błąd, którego konsekwencją będą mało funkcjonalne drzwi, które nie spełnią Twoich oczekiwań. Sprawdź zatem na co warto zwrócić uwagę, by drzwi wewnętrzne były idealne dla Twoich domowych wnętrz!

Drzwi zewnętrze – rodzaje drzwi i cenne porady

Rodzajów drzwi jest wiele – bez najmniejszego problemu możemy dopasować je do stylu naszej nieruchomości oraz do indywidualnych upodobań. Pośród wielu równych rodzajów drzwi można wymienić drzwi do domu pasywnego, drzwi ze stolarką antywłamaniowa, skrzydłowe z doświetleniem, przeciwpożarowe, a także drzwi do domu inteligentnego. 

Showing 1 to 5 of 9 (1 Pages)
Do góry