Chczesz poznać dokladną wycenę lub zamówić produkt?

Dobrze Drzwi Okna

Salon
ul. Bukowińska 2 lok. U8
02-703 Warszawa
(wejście od Al. Wilanowskiej)

Zadzwoń
(22) 422 14 14

lub napisz
biuro@dobredrzwiokna.pl

Godziny otwarcia
Pon. - Pt. godz. 10:00 - 18:00
Sob. godz. 11:30 - 15:30

Montaż

MONTAŻ DRZWI I OKIEN!

Profesjonalny montaż stolarki otworowej to kluczowa sprawa przy wyborze drzwi antywłamaniowych, eleganckich drzwi wewnętrznych czy energooszczędnych okien.

Nieprawidłowo wykonany montaż drzwi i okien sprawi, że nawet najbardziej przemyślana decyzja dotycząca ich wyboru może stanowić problem. W związku z tym Nasza firma stawia nacisk nad ciągłym szkoleniem Naszych montażystów zarówno w praktyce, jak i teorii.

Biorąc pod uwagę jak ważny jest dobrze wykonany montaż okien lub drzwi, zatrudniamy tylko fachowców z dużym doświadczeniem, którzy gwarantują najlepszą jakość wykonania. Podążając za potrzebami Klientów, w ramach usługi „drzwi z montażem” proponujemy montaż tradycyjny, jak również montaż ciepły, który zwiększa izolację termiczną.

Czy warto kupować produkt wraz z usługą montażu?

Poniżej przedstawimy jakie korzyści zyskują Państwo przy wyborze zakupu drzwi wraz usługą montażu w Naszej firmie.

Bardziej opłaca się kupować drzwi wraz z montażem, ponieważ wówczas nie tylko za usługę, ale również za drzwi zapłacimy 8% zamiast 23% podatek VAT. Dodatkową korzyścią jest to, że nie musimy martwić się transportem. Ponad to wybierając zakup z autoryzowaną usługą montażu, zyskują Państwo pełną gwarancję.

Budynek

Montaż okien

W Naszej firmie 99% Klientów wybiera zakup drzwi i okien wraz z montażem. Razem z ofertą okien przedstawiamy metodę ich mocowania. Sposób osadzenia okien powinno się bowiem zaplanować już w momencie ich zakupu. Położenie okien w grubości muru zależy od budowy ściany, grubości warstwy ocieplenia oraz metody montażu.

Udział okien w zmniejszeniu strat energii wynosi od 20% do 25%. Ważną rolę odgrywa przy tym szczelina połączeniowa okna oraz jej trwałe, fachowe uszczelnienie. Szczelina funkcjonuje jako ogniwo pomiędzy oknem i budynkiem i tym samym ma wpływ na zużycie energii oraz szczelność budynku. Właściwe uszczelnienie okna ma istotne znaczenie zarówno w starym, jak i nowym budownictwie. Trzeba pamiętać, że duże znaczenie ma jakość montowanych okien. Należy wybrać jak najlepsze okna, żeby ich parametry przez wiele kolejnych lat były zadawalające w stosunku do zmieniających się standardów. Im nowocześniejszą stolarkę wybierzemy, tym dalszy będzie termin jej wymiany.

Jeśli inwestora stać, warto zastosować ciepły montaż z wysunięciem ościeżnic w płaszczyznę ocieplenia. To najlepsze rozwiązanie pod względem oszczędności energii cieplnej. Może jednak on znacznie podnieść koszt montażu okien.

W zakładce "Porady" znajdą Państwo więcej informacji na temat ciepłego montażu.

Montaż drzwi

Drzwi zewnętrzne stanowią barierę przed niechcianymi "gośćmi". Aby stanowiły one barierę, muszą być solidnie osadzone w ścianie. Profesjonalny montaż sprawi, że drzwi do domu/ drzwi do mieszkania będą dobrze spełniały swoją funkcję. Prawidłowo zamontowane drzwi zewnętrzne gwarantują domownikom bezpieczeństwo oraz komfort akustyczny i cieplny. Montaż drzwi zewnętrznych nie jest skomplikowany, ale poszczególne czynności powinny być wykonane starannie.

Ważnym aspektem montażu drzwi zewnętrznych jest ich prawidłowe usytuowanie w ścianie. Jest to uzależnione od jej rodzaju. W innym miejscu na przekroju muru będzie osadzona ościeżnica w ścianie jedno- lub dwuwarstwowej, a jeszcze w innym w trójwarstwowej. Drzwi zewnętrzne najczęściej wstawia się w płaszczyźnie muru. Ościeżnice przytwierdza się do niego stalowymi dyblami, przywiercając ją na wylot. Można też wysunąć drzwi w warstwę ocieplenia. Przestrzeń między murem a ościeżnicą wypełnia się pianką montażową. Jeśli drzwi mają podwyższoną odporność na włamanie, do uszczelnienia warto zastosować mieszankę betonową.

Zachęcamy do odwiedzenia zakładki "Porady", w której znajdą Państwo zagadnienia dotyczące prawidłowego montażu.


Do góry