Chczesz poznać dokladną wycenę lub zamówić produkt?

Dobrze Drzwi Okna

Salon
ul. Bukowińska 2 lok. U8
02-703 Warszawa
(wejście od Al. Wilanowskiej)

Zadzwoń
(22) 422 14 14

lub napisz
biuro@dobredrzwiokna.pl

Godziny otwarcia
Pon. - Pt. godz. 10:00 - 18:00
Sob. godz. 11:30 - 15:30

U nas montaż masz gratis!
Drzwi

Kolekcja drzwi wewnętrznych PORTA FOCUS PREMIUM nadaje pomieszczeniu zarówno funkcjonalności jak i nowoczesnego designu. Drzwi z pionowym przeszkleniem staną się elementem dekoracyjnym każdego wnętrza. W ramach kolekcji można dobrać pokrycie skrzydła bardzo wytrzymałą i odporną Farbą Akrylową UV, a także model 4.A zamówić z czarną szybą.

Drzwi zewnętrzne, wewnętrzne i techniczne – u nas znajdziesz wszystko!

Dobrej jakości drzwi są bardzo ważnym elementem każdego domu. To one gwarantują prywatność oraz zapewniają bezpieczeństwo przed niechcianymi gośćmi. Drzwi są ważnym elementem wyposażenia, który nie jest wymieniany z dużą częstotliwością, dlatego wybór powinien być dokładnie przemyślany.  Nasza firma Dobre Drzwi Okna gwarantuje bardzo duży wybór drzwi, zarówno ze względu na ich przeznaczenia, jak i na materiał, z jakiego zostały wykonane. Każdy z naszych klientów znajdzie u nas modele klasyczne, ale również drzwi w stylu nowoczesnym, a wszystkie z nich energooszczędne oraz bardzo funkcjonalne.

Różnorodność oferty w Dobre Drzwi Okna

W naszej ofercie znajdują się drzwi wykonane z różnych materiałów, z przeznaczeniem do wnętrza budynków oraz drzwi zewnętrzne. Zapewniamy również dużą różnorodność formy, kolorystyki i stylu, a to dzięki współpracy z wieloma producentami drzwi, m.in.: Delta, Gerda, Pol-Skone, Porta, Asilo, PTZ, DRE oraz wiele innych. Współpracując z najlepszymi mamy pewność, że oferujemy klientom rozwiązania sprawdzone, nowoczesne, bezpieczne i funkcjonalne.

Drzwi zewnętrzne – bogata oferta drzwi zewnętrznych do domów oraz do mieszkań. Proponujemy drzwi zewnętrzne metalowe oraz drewniane – drzwi energooszczędne i antywłamaniowe.

Drzwi wewnętrzne – modele wykonane w wysokiej jakości wykończenia, zmienią wygląd każdego wnętrza. W ofercie mamy drzwi wewnętrzne w okleinie syntetycznej, naturalnej oraz malowane. Znajdą Państwo u nas zarówno drzwi klasyczne jak również drzwi bezprzylgowe, nowoczesne modele, które dopełnią stylizacją najbardziej wymagających wnętrz.

Drzwi techniczne – przeciwpożarowe, akustyczne i specjalistyczne – modele, które świetnie sprawdzą się w trudnych warunkach, zapewniając bezpieczeństwo oraz wysoki komfort użytkowania.

Zapewniamy kompleksową obsługę 

Nasi klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę z naszej strony. Oprócz wielu rodzaju drzwi, można zakupić u nas również okna, wysokiej jakości rolety, a także wszelkie  akcesoria, które są niezbędne przy wyborze stolarki. Dodatkowo, nasi wykwalifikowani pracownicy służą swoją szeroką wiedzą na temat asortymentu – mogą doradzić w wyborze najlepszego produktu, tak, aby był idealnie dopasowany do potrzeb oraz mieścił się w komfortowym dla klienta  przedziale cenowym.

Oferujemy bezpłatny pomiar oraz profesjonalny montaż. Nasi klienci mogą zatem liczyć na fachową i kompleksową usługę, na każdym etapie współpracy zarówno na terenie Warszawy jak i Krakowa oraz okolic do 50 km.

More

PORTA Focus Premium 4.A

od 1 190,01 zł z montażem 8% VAT

Kolekcja drzwi wewnętrznych PORTA FOCUS PREMIUM nadaje pomieszczeniu zarówno funkcjonalności jak i nowoczesnego designu. Drzwi z pionowym przeszkleniem staną się elementem dekoracyjnym każdego wnętrza. W ramach kolekcji można dobrać pokrycie skrzydła bardzo wytrzymałą i odporną Farbą Akrylową UV, a także model 4.A zamówić z czarną szybą.

Więcej szczegółów

Jeśli do swojego mieszkania poszukujesz skrzydeł pełnych, które będą się komponować z drzwiami przeszklonymi, zobacz modele z kolekcji PORTA VECTOR PREMIUM - pokryte równie wytrzymałym białym Lakierem Premium lub Farbą Akrylową UV. 

PRODUCENTPORTA
KONSTRUKCJAPłytowe
WYKOŃCZENIEMalowane
STYLNowoczesne

Ostatnio przeglądane

Do góry