Zamówienie bezpłatnego pomiaru


U nas montaż masz gratis!
Drzwi zewnętrzne

Drzwi GERDA Star 60 to wysokiej jakości drzwi antywłamaniowe z zamkiem centralnym do zastosowania jako główne drzwi wejściowe do lokali w budownictwie wielorodzinnym o podwyższonym stopniu zagrożenia włamaniem, wyposażone standardowo w stalową ościeżnicę z uszczelką. 

Zadaniem drzwi zewnętrznych jest ochrona przed niepożądanymi „gośćmi”, a także ochrona przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Ponadto, drzwi wejściowe zapewniają prywatność i bezpieczeństwo. Nie ma zatem niczego dziwnego w tym, że wiele osób bardzo długo wybiera najlepszy model, który będzie spełniał najwyższe wymagania techniczne, jednocześnie idealnie dopasowując się do wystroju wnętrza i stylu architektonicznego domu. Wychodząc naprzeciw różnorodnym wymaganiom Klientów, nasza firma Dobre Drzwi Okna oferuje bardzo duży wybór nowoczesnych drzwi zewnętrznych, a także niezbędnych do ich montażu akcesoriów. Nasza oferta skierowana jest do różnych klientów: zarówno indywidualnych, jak i klientów biznesowych.

Drzwi wejściowe - duży wybór i doskonała jakość

Oferujemy drzwi wejściowe zarówno do domów jak i do mieszkań: drzwi zewnętrzne drewniane, metalowe, drzwi energooszczędne i antywłamaniowe. Wszystkie modele spełniają swoje podstawowe funkcje i zapewniają bezpieczeństwo oraz charakteryzując się doskonałym wyglądem. Gwarantujemy bardzo duży wybór kolorystyczny oraz wysoką trwałość wykorzystywanych szyb zespolonych. Współpracujemy tylko z najlepszymi polskimi producentami: Gerda, Delta, Porta Drzwi, Agmar, PTZ, Stollar, Drutex, Pol-skone zapewniając naszym klientom produkty trwałe i niezawodne. Oferowane przez nas produkty łącza w sobie estetykę oraz bezpieczeństwo, a duży wybór sprawia, że każdy, nawet najbardziej wymagający Klient, znajdzie produkt odpowiadający.

Profesjonalny montaż? – możesz na nas liczyć!

Nasza firma pomaga Klientom w doborze drzwi pochodzących od najlepszych producentów na rynku. Zawsze staramy się jak najlepiej pomóc w dopasowaniu modelu drzwi, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych, a także technicznych, do indywidualnych wymagań, gustu, potrzeb, a także do wystroju wnętrza. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że nasi Klienci mogą nam w pełni zaufać! Ponadto, nasza pomoc dotyczy również profesjonalnego montażu drzwi: zajmiemy się dokładnym pomiarem, a następnie zamontujemy wybrane drzwi. Nasze sługi są kompleksowe, bez względu na to, czy zamówienie dotyczy miasta  Kraków czy Warszawy. 

More

GERDA Star 60 RC4 43 dB

od 3 450,00 zł z montażem 8% VAT

Drzwi GERDA Star 60 to wysokiej jakości drzwi antywłamaniowe z zamkiem centralnym do zastosowania jako główne drzwi wejściowe do lokali w budownictwie wielorodzinnym o podwyższonym stopniu zagrożenia włamaniem, wyposażone standardowo w stalową ościeżnicę z uszczelką. 

Więcej szczegółów

Drzwi do zastosowania jako główne drzwi wejściowe do lokali w budownictwie wielorodzinnym o średnim stopniu zagrożenia włamaniem, wyposażone standardowo w stalową ościeżnicę z uszczelką.Stalowy korpus skrzynkowy, wzmocniony wewnątrz hartowanymi prętami, wykonany jest z blachy ocynkowanej, pokrytej wielowarstwowo antykorozyjnym lakierem podkładowym, a następnie najwyższej jakości laminatem dekoracyjnym odpornym na niekorzystne warunki. Bezpieczna konstrukcja skrzydła wyposażona w zamki o najwyższej klasie odporności tworzy produkt o bardzo dobrej relacji walorów użytkowych i bezpieczeństwa do ceny.

Owocowe automaty do gry pojawiły się po raz pierwszy w Ameryce. Pierwsze modele w tym temacie dawały zwycięzcom gumy o smaku wiśni, cytryn i innych owoców. Z czasem taka rozrywka zaczęła pojawiać się w stacjonarnych automatach do gry, które obecnie znane są jako jednorękie bandyty owocowki , a następnie w automatach wideo. W 1912 roku, symbole znane dzisiaj po raz pierwszy pojawiły się na ekranach automatów do gry. Następnie Charles Fay, który stworzył klasyczne "jednorękie bandyty" w postaci Fruit Slots, podpisał umowę z Bell-Fruit Gum.
PRODUCENTGERDA
MODELStar 60
KONSTRUKCJA Metalowe
PRZEZNACZENIEDo mieszkań
KLASA BEZPIECZEŃSTWAKl. RC4 Antywłamaniowe
TERMOIZOLACJAStandardowe Ud powyżej 1,2
AKUSTYKARw powyżej 40dB
RODZAJAkustyczne

Wyposażenie standardowe

 • skrzydło stalowe (43 dB) RC4
 • ościeżnica stalowa
 • zawiasy regulowane 3D z osłonkami w kolorze okuć
 • próg laminowany z uszczelką
 • komplet okuć
 • wizjer szerokokątny
 • klamki
 • wkładki

WYPOSAŻENIE DODATKOWE

 • demontaż starej ościeżnicy
 • zestawy okuć
 • próg użytkowy drewniany norweski z uszczelką
 • ościeżnica narożnikowa FN
 • opaski portalowe
 • wizjer elektroniczny
 • skrzydło dwukolorowe

Ostatnio przeglądane

Do góry