Zamówienie bezpłatnego pomiaru


NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA I ODPOWIEDZI

Planujesz montaż drzwi/okien, ale brakuje Ci środków?

Proponujemy zakup ratalny, który umożliwi realizację Twoich planów. Poniżej przedstawiamy najważniejsze zagadnienia dotyczące oferty ratalnej.

Zapoznaj się z nimi i zdecyduj jak sfinalizować transakcję!


Zawsze wybieramy najlepsze systemy ratalne dla klienta.

 

Czy wszystkie produkty mogę zakupić w systemie ratalnym?

Tak, istnieje możliwość zakupu wszystkich produktów z Naszej oferty w systemie ratalnym. Nie ma znaczenia, czy Klient jest zainteresowany drzwiami zewnętrznymi, drzwiami wewnętrznymi czy oknami - wszystkie te produkty można sfinalizować za pomocą systemu ratalnego.

Jakie dokumenty należy przygotować?

Dokumenty jakie należy przygotować są uzależnione od tego z jakich źródeł kredytobiorca posiada dochody.

1. Dochód z tytułu umowy o pracę/ zlecenia / o dzieło:

 • ważny dowód osobisty (ksero) lub ważny polski paszport z numerem PESEL wraz z dokumentem potwierdzającym adres zameldowania;
 • zaświadczenie o zatrudnieniu i wysokości dochodu (według wzoru banku);
 • wyciąg z konta z widocznymi wpływami z tytułu wynagrodzenia za ostatnie 3 miesiące;
 • dane zakładu pracy (nazwa, adres, numer telefonu, NIP itd.)
 • dane kredytobiorcy (imię i nazwisko, adres zameldowania, PESEL, numer dowodu osobistego, stan cywilny itd.)

2. Dochód z tytułu emerytury:

 • ważny dowód osobisty (ksero) lub ważny polski paszport z numerem PESEL wraz z dokumentem potwierdzającym adres zameldowania;
 • decyzja o przyznaniu lub ostatniej waloryzacji emerytury lub odcinek emerytury za ostatni lub przedostatni miesiąc kalendarzowy lub wyciąg bankowy za ostatni lub przedostatni miesiąc kalendarzowy (pod warunkiem, że na jego podstawie można stwierdzić źródło, wysokość oraz tytuł wpływu) lub aktualne zaświadczenie z instytucji wypłacającej świadczenie emerytalne zawierające dane Klienta i z podaną kwotą dochodu netto za ostatni miesiąc kalendarzowy, pieczątke firmową instytucji oraz pieczątkę imienną ze stanowiskiem osoby wystawiającej zaświadczenie.
 • dane kredytobiorcy (imię i nazwisko, adres zameldowania, PESEL, numer dowodu osobistego, stan cywilny itd.)

3. Dochód z tytułu renty:

 • ważny dowód osobisty (ksero) lub ważny polski paszport z numerem PESEL wraz z dokumentem potwierdzającym adres zameldowania;
 • decyzja o przyznaniu lub waloryzacji renty, przy czym w przedstawionych dokumentach musi być wskazany adres, na jaki została przyznana renta lub aktualne zaświadczenie z instytucji wypłacającej świadczenie rentowe zawierające dane Klienta i z podaną kwotą dochodu netto za ostatni miesiąc kalendarzowy, pieczątke firmową instytucji oraz pieczątkę imienną ze stanowiskiem osoby wystawiającej zaświadczenie.
 • dane kredytobiorcy (imię i nazwisko, adres zameldowania, PESEL, numer dowodu osobistego, stan cywilny itd.)
Czy jest limit zakupów ratalnych?

Tak, istnieje limit zakupów ratalnych. Maksymalna kwota kredytu wynosi nawet do 33 000 złotych.

Jak długo wynosi czas realizacji zamówienia?

Czas realizacji zamówienia jest uzależniony na jaki produkt zdecyduje się Klient. Produkty, które posiadamy na stanach magazynowych możemy zrealizować w ciągu kilku dni od podpisania umowy. Jeżeli natomiast Klient wybrał produkt na zamówienie, ten czas wydłuża się od 10 dni do nawet 5 tygodni roboczych.

Czy można przygotować wstępną ofertę ratalną przed podpisaniem umowy?

Tak, możemy wykonać wstępną kalkulację wysokości rat przed podpisaniem umowy. Do przedstawienia oferty ratalnej (symulacji) potrzebne jest ustalenie wysokości rozkładanej kwoty na raty oraz ustalenie okresu kredytowania. Jeżeli Klientowi odpowiadają warunki proponowane przez bank, uzupełniamy wymagane dane kredytobiorcy i zatwierdzamy wniosek kredytowy.

Jakie są systemy ratalne do wyboru?

W chwili obecnej współpracujemy z PlusBank, który oferuje dogodny okres spłaty, wysoką kwotę kredytu, szybką decyzję kredytową oraz atrakcyjne warunki kredytów.

Na jakie okres kredytowania można rozłożyć usługę?

Na okres od 10 do 36 miesięcy. Klient decyduje na jaki okres chce rozłożyć koszt usługi, a bank wylicza wysokość raty.

Czy jest wymagana wpłata własna przy zakupie ratalnym?

Nie jest wymagana wpłata własna przy zakupie ratalnym, jednak wkład własny podnosi zdolność kredytową klienta, dzięki czemu jest większe prawdopodobieństwo uzyskania zgody ze strony banku na zawarcie umowy kredytowej.

Jak ubiegać się o zakup ratalny?

Po ustaleniu z Naszym doradcą ds. sprzedaży wszystkich szczegółów zamówienia, wystarczy podać wymagane dane do kredytu, a resztą zajmie się Nasza firma. Po uzyskaniu od Klienta danych, przekazujemy je do banku i czekamy na decyzję w sprawie kredytu. Jeżeli odpowiedź jest pozytywna, podpisujemy umowę kredytową i realizujemy zamówienie.

Jak długo czekam na decyzję banku odnośnie udzielenia kredytu?

Po przekazaniu kompletnych informacji o kredytobiorcy do banku, informacja o decyzji jest przekazywana w ciągu 1 dnia roboczego. Istnieją sytuację, że decyzję kredytową otrzymujemy już po 15 minutach od wprowadzenia danych Klienta do systemu bankowego.


Do góry