Zamówienie bezpłatnego pomiaru


U nas montaż masz gratis!
Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne MIESZKO 55  z dostawkami bocznymi dedykowane są przede wszystkim klientom posiadającym domy jednorodzinne. Wysoką trwałość i elegancki wygląd w wieloletnim użytkowaniu zapewnia unikalna technologia produkcji z wysokiej jakości blachy. Użytkowane drzwi zewnętrzne głębokotłoczone są odporne na warunki atmosferyczne.

Zadaniem drzwi zewnętrznych jest ochrona przed niepożądanymi „gośćmi”, a także ochrona przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Ponadto, drzwi wejściowe zapewniają prywatność i bezpieczeństwo. Nie ma zatem niczego dziwnego w tym, że wiele osób bardzo długo wybiera najlepszy model, który będzie spełniał najwyższe wymagania techniczne, jednocześnie idealnie dopasowując się do wystroju wnętrza i stylu architektonicznego domu. Wychodząc naprzeciw różnorodnym wymaganiom Klientów, nasza firma Dobre Drzwi Okna oferuje bardzo duży wybór nowoczesnych drzwi zewnętrznych, a także niezbędnych do ich montażu akcesoriów. Nasza oferta skierowana jest do różnych klientów: zarówno indywidualnych, jak i klientów biznesowych.

Drzwi wejściowe - duży wybór i doskonała jakość

Oferujemy drzwi wejściowe zarówno do domów jak i do mieszkań: drzwi zewnętrzne drewniane, metalowe, drzwi energooszczędne i antywłamaniowe. Wszystkie modele spełniają swoje podstawowe funkcje i zapewniają bezpieczeństwo oraz charakteryzując się doskonałym wyglądem. Gwarantujemy bardzo duży wybór kolorystyczny oraz wysoką trwałość wykorzystywanych szyb zespolonych. Współpracujemy tylko z najlepszymi polskimi producentami: Gerda, Delta, Porta Drzwi, Agmar, PTZ, Stollar, Drutex, Pol-skone zapewniając naszym klientom produkty trwałe i niezawodne. Oferowane przez nas produkty łącza w sobie estetykę oraz bezpieczeństwo, a duży wybór sprawia, że każdy, nawet najbardziej wymagający Klient, znajdzie produkt odpowiadający.

Profesjonalny montaż? – możesz na nas liczyć!

Nasza firma pomaga Klientom w doborze drzwi pochodzących od najlepszych producentów na rynku. Zawsze staramy się jak najlepiej pomóc w dopasowaniu modelu drzwi, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych, a także technicznych, do indywidualnych wymagań, gustu, potrzeb, a także do wystroju wnętrza. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że nasi Klienci mogą nam w pełni zaufać! Ponadto, nasza pomoc dotyczy również profesjonalnego montażu drzwi: zajmiemy się dokładnym pomiarem, a następnie zamontujemy wybrane drzwi. Nasze sługi są kompleksowe, bez względu na to, czy zamówienie dotyczy miasta  Kraków czy Warszawy. 

More

PTZ MIESZKO z dostawkami stałymi

od 6 190,00 zł z montażem 8% VAT

Drzwi zewnętrzne MIESZKO 55  z dostawkami bocznymi dedykowane są przede wszystkim klientom posiadającym domy jednorodzinne. Wysoką trwałość i elegancki wygląd w wieloletnim użytkowaniu zapewnia unikalna technologia produkcji z wysokiej jakości blachy. Użytkowane drzwi zewnętrzne głębokotłoczone są odporne na warunki atmosferyczne.

Więcej szczegółów

Posiadają aprobatę techniczną nr AT-15-8599/2011. Blacha głęboko tłoczona, z której produkowane są drzwi doskonale imituje naturalną strukturę drewna co w połączeniu z bogatą gamą kolorystyczną laminatów umożliwia każdemu klientowi optymalny wybór. W opcji mogą być malowane proszkowo na kolor z palety RAL.

Skrzydło drzwiowe 55mm w kolorze "dąb bielony" może być przeszklone wyłącznie szybami z kolekcji INOX

PRODUCENT PTZ
MODEL Mieszko 55 z dostawkami bocznymi stałymi
ATESTY aprobata techniczna ITB nr AT-15-8599/2011
WYMIARY 90E, dostawki stałe (2szt.) szerokość 400mm
KONSTRUKCJA Skrzydło drzwiowe o grubości 55mm wykonane z blachy ocynkowanej laminowanej w strukturze drewna lub lakierowane według palety RAL, wypełnione styropianem.

Wyposażenie standardowe

 • skrzydła w wersji płytkotłoczonej +2 stałe dostawki + szklenia
 • zamek główny trzyryglowy
 • zamek dodatkowy trzyryglowy
 • Zestaw Klamek OLA stal nierdzewna+krótki szyld
 • Zestaw Wkładek antywłamaniowych kl.B
 • Uszczelka przylgowa skrzydła drzwi
 • Zawiasy trójdzielne Z5 (3 szt.)
 • stałe bolce antywyważeniowe
 • ościeżnica laminowana w kolorze skrzydła z wbudowaną uszczelką
 • próg ze stali nierdzewnej z uszczelką
 • wizjer szerokokątny + 15,74 zł
 • wkładki w systemie jednego klucza + 36,11 zł
 • wkładki w klasie C + 73,15 zł

Pobierz

Ap.Tech.ITB stalowe wejściowe (2.21M)

Ostatnio przeglądane

Do góry