Zamówienie bezpłatnego pomiaru


U nas montaż masz gratis!
Drzwi zewnętrzne

Drzwi drewniane "DZ 16" to drzwi drewniane, które spełniają swoje podstawowe funkcje, zapewniając bezpieczeństwo i trwałość w użytkowaniu. Dedykowane jako drzwi zewnętrzne do domów, jak również do mieszkań.

Zadaniem drzwi zewnętrznych jest ochrona przed niepożądanymi „gośćmi”, a także ochrona przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Ponadto, drzwi wejściowe zapewniają prywatność i bezpieczeństwo. Nie ma zatem niczego dziwnego w tym, że wiele osób bardzo długo wybiera najlepszy model, który będzie spełniał najwyższe wymagania techniczne, jednocześnie idealnie dopasowując się do wystroju wnętrza i stylu architektonicznego domu. Wychodząc naprzeciw różnorodnym wymaganiom Klientów, nasza firma Dobre Drzwi Okna oferuje bardzo duży wybór nowoczesnych drzwi zewnętrznych, a także niezbędnych do ich montażu akcesoriów. Nasza oferta skierowana jest do różnych klientów: zarówno indywidualnych, jak i klientów biznesowych.

Drzwi wejściowe - duży wybór i doskonała jakość

Oferujemy drzwi wejściowe zarówno do domów jak i do mieszkań: drzwi zewnętrzne drewniane, metalowe, drzwi energooszczędne i antywłamaniowe. Wszystkie modele spełniają swoje podstawowe funkcje i zapewniają bezpieczeństwo oraz charakteryzując się doskonałym wyglądem. Gwarantujemy bardzo duży wybór kolorystyczny oraz wysoką trwałość wykorzystywanych szyb zespolonych. Współpracujemy tylko z najlepszymi polskimi producentami: Gerda, Delta, Porta Drzwi, Agmar, PTZ, Stollar, Drutex, Pol-skone zapewniając naszym klientom produkty trwałe i niezawodne. Oferowane przez nas produkty łącza w sobie estetykę oraz bezpieczeństwo, a duży wybór sprawia, że każdy, nawet najbardziej wymagający Klient, znajdzie produkt odpowiadający.

Profesjonalny montaż? – możesz na nas liczyć!

Nasza firma pomaga Klientom w doborze drzwi pochodzących od najlepszych producentów na rynku. Zawsze staramy się jak najlepiej pomóc w dopasowaniu modelu drzwi, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych, a także technicznych, do indywidualnych wymagań, gustu, potrzeb, a także do wystroju wnętrza. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że nasi Klienci mogą nam w pełni zaufać! Ponadto, nasza pomoc dotyczy również profesjonalnego montażu drzwi: zajmiemy się dokładnym pomiarem, a następnie zamontujemy wybrane drzwi. Nasze sługi są kompleksowe, bez względu na to, czy zamówienie dotyczy miasta  Kraków czy Warszawy. 

More
Drew-holtz tłoczone DZ 16 Zobacz większe

Drew-holtz tłoczone DZ 16

od 3 293,00 zł z montażem 8% VAT

Drzwi drewniane "DZ 16" to drzwi drewniane, które spełniają swoje podstawowe funkcje, zapewniając bezpieczeństwo i trwałość w użytkowaniu. Dedykowane jako drzwi zewnętrzne do domów, jak również do mieszkań.

Więcej szczegółów

W obróbce drewna zastosowano najnowsze dostępne technologie, zapewniające drzwiom niezwykle wysoką jakość, dokładność wykonania i estetykę. Drzwi są zabezpieczone ekologicznym czterowarstwowym systemem wodnym. Użyte w produkcji szyby zespolone, składają się z lustra weneckiego i szyby bezpiecznej bezbarwnej co stanowi poczucie bezpieczeństwa.

PRODUCENT DREW-HOLTZ
MODEL DZ 16
ATESTY Aprobata Techniczna nr ITB-AT-15-7673/2008
WYMIARY 80, 90, 100
KONSTRUKCJA Konstrukcja skrzydła stanowi rama o grubości 52 mm wykonana z wyselekcjonowanej klejonki sosnowej, co zapobiega wypaczaniu się skrzydła. Oklejona jest obustronnie 4 mm wodoodporną sklejką dębową, całkowita grubość drzwi wynosi 60 mm. Wypełnienie ramy stanowią płyciny wykonane z płyty izolacyjnej, zawierającej piankę poliuretanową, oklejoną dębową sklejką, uszczelnione dodatkowo silikonem.

Wyposażenie standardowe

 • skrzydło drzwiowe
 • ościeżnica drewniana
 • 4 zawiasy czopowe wkręcane (regulacja zawiasów w trzech płaszczyznach, zabezpieczenie przed wykręceniem)
 • 2 zamki GERDA
 • podwójna uszczelka w ościeżnicy i w skrzydle
 • próg aluminiowy
 • demontaż starej ościeżnicy + 100,00 zł
 • wkładki w systemie jednego klucza + 92,59 zł
 • wkładki w klasie C + 138,89 zł
 • trzy bolce antywyważeniowe + 100,00 zł
 • drzwi nietypowe pod względem wymiarów + 537,04 zł
 • kolor z poza palety + 404,63 zł
 • opaska kpl na jedną stronę + 100,00 zł
 • ćwierćwałek kpl na jedną stronę + 75,00 zł

Ostatnio przeglądane

Do góry