Zamówienie bezpłatnego pomiaru


U nas montaż masz gratis!
Drzwi zewnętrzne

Drzwi drewniane "Castello" to niezawodne drzwi do mieszkań w atrakcyjnej cenie. Wyróżnia je bogata gama kolorystyczna i estetyka wykonania. Drzwi produkowane są zgodnie z Aprobatą techniczną ITB-AT-15-7673/2008. Skrzydła drzwiowe oferowane są w wersji gładkiej.

Zadaniem drzwi zewnętrznych jest ochrona przed niepożądanymi „gośćmi”, a także ochrona przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Ponadto, drzwi wejściowe zapewniają prywatność i bezpieczeństwo. Nie ma zatem niczego dziwnego w tym, że wiele osób bardzo długo wybiera najlepszy model, który będzie spełniał najwyższe wymagania techniczne, jednocześnie idealnie dopasowując się do wystroju wnętrza i stylu architektonicznego domu. Wychodząc naprzeciw różnorodnym wymaganiom Klientów, nasza firma Dobre Drzwi Okna oferuje bardzo duży wybór nowoczesnych drzwi zewnętrznych, a także niezbędnych do ich montażu akcesoriów. Nasza oferta skierowana jest do różnych klientów: zarówno indywidualnych, jak i klientów biznesowych.

Drzwi wejściowe - duży wybór i doskonała jakość

Oferujemy drzwi wejściowe zarówno do domów jak i do mieszkań: drzwi zewnętrzne drewniane, metalowe, drzwi energooszczędne i antywłamaniowe. Wszystkie modele spełniają swoje podstawowe funkcje i zapewniają bezpieczeństwo oraz charakteryzując się doskonałym wyglądem. Gwarantujemy bardzo duży wybór kolorystyczny oraz wysoką trwałość wykorzystywanych szyb zespolonych. Współpracujemy tylko z najlepszymi polskimi producentami: Gerda, Delta, Porta Drzwi, Agmar, PTZ, Stollar, Drutex, Pol-skone zapewniając naszym klientom produkty trwałe i niezawodne. Oferowane przez nas produkty łącza w sobie estetykę oraz bezpieczeństwo, a duży wybór sprawia, że każdy, nawet najbardziej wymagający Klient, znajdzie produkt odpowiadający.

Profesjonalny montaż? – możesz na nas liczyć!

Nasza firma pomaga Klientom w doborze drzwi pochodzących od najlepszych producentów na rynku. Zawsze staramy się jak najlepiej pomóc w dopasowaniu modelu drzwi, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych, a także technicznych, do indywidualnych wymagań, gustu, potrzeb, a także do wystroju wnętrza. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że nasi Klienci mogą nam w pełni zaufać! Ponadto, nasza pomoc dotyczy również profesjonalnego montażu drzwi: zajmiemy się dokładnym pomiarem, a następnie zamontujemy wybrane drzwi. Nasze sługi są kompleksowe, bez względu na to, czy zamówienie dotyczy miasta  Kraków czy Warszawy. 

More

Drew-holtz Castello Gładkie

od 1 150,01 zł z montażem 8% VAT

Drzwi drewniane "Castello" to niezawodne drzwi do mieszkań w atrakcyjnej cenie. Wyróżnia je bogata gama kolorystyczna i estetyka wykonania. Drzwi produkowane są zgodnie z Aprobatą techniczną ITB-AT-15-7673/2008. Skrzydła drzwiowe oferowane są w wersji gładkiej.

Więcej szczegółów

Drzwi występują w dwóch wariantach. Powłokę drzwi stanowi laminat HDF lub laminat CPL, który doskonale zabezpiecza drzwi przed szkodliwymi warunkami wynikającymi z codziennego użytkowania.

PRODUCENT DREW-HOLTZ
MODEL CASTELLO
ATESTY Aprobata Techniczna nr ITB-AT-15-7673/2008
WYMIARY 80, 90, 100
KONSTRUKCJA Drewniane
PRZEZNACZENIE Do domów

Wyposażenie standardowe

 • ościeżnica 21/N kątowa z uszczelką wbudowaną malowana proszkowo
 • skrzydło drzwiowe w wersji gładkiej (bez tłoczenia)
 • 2 zamki GERDA
 • klamki standard
 • próg drewniany sosnowy
 • wizjer standard
 • demontaż starej ościeżnicy + 272,22 zł
 • próg dębowy z uszczelką + 54,63 zł
 • próg ze stali nierdzewnej z wbudowaną uszczelką + 54,63 zł
 • wizjer szerokokątny + 70,37 zł
 • wkładki w systemie jednego klucza + 92,59 zł
 • wkładki w klasie C + 138,89 zł
 • drzwi o grubości 45 mm + 114,82 zł
 • przystosowanie do podcięcia o 100 mm + 35,19 zł