Zamówienie bezpłatnego pomiaru


Drzwi wewnętrzne

Kolekcja LUMEN to skrzydła drzwiowe o nowoczesnym wzornictwie, które wyróżnia niestandardowy wygląd. Skrzydło stanowi tafla szklana z bezpiecznego szkła hartowanego o grubości 8 mm w kolorze białym lub brązowym. Skrzydło LUMEN kompletuje się z ościeżnicą regulowaną LUMEN.

Drzwi wewnętrzne – integralna część wystroju Twojego wnętrza

Drzwi wewnętrzne stanowią integralną część wystroju domowego wnętrza. To w dużej mierze od ich wyglądu będzie zależało to, jak będzie prezentowała się domowa przestrzeń. Dobre drzwi wewnętrzne spełniają dwie podstawowe funkcje. Pierwszą z nich jest oczywiście funkcja użytkowa i polega na wydzieleniu pomieszczeń. Druga to funkcja estetyczna – ładne drzwi mają znaczy wpływ na wygląd i klimat wnętrza. Odpowiednio dobrana stolarka w znaczny sposób wpływa na udaną aranżację. Jednak, wybór wcale nie jest prosty – oferta jest niezwykle bogata, a producenci drzwi wewnętrznych dokładają wszelkich starań, aby ich produkty charakteryzowały się najwyższą jakością. W naszej ofercie znaleźć można drzwi wewnętrzne drewniane, malowane, nowoczesne i bezprzylgowe – każdy bez wyjątku znajdzie u nas model idealny dla swojego domu!

Spełniamy marzenia naszych klientów!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest dla naszych klientów jakość, ale również estetyczny wygląd. Drzwi wewnętrzne, które znajdują się w naszej ofercie, spełniają nawet najbardziej rygorystyczne wymagania. Chcąc spełnić oczekiwania wszystkich klientów, oferujemy zarówno drzwi wewnętrzne charakteryzujące się klasycznym wyglądem, jak i drzwi wewnętrzne nowoczesne, odpowiadające najnowszym trendom. Wszystkie charakteryzują się bardzo dużą trwałością. Zapewniamy dużą różnorodność oferty, kolorystyki, a także stylu, dzięki czemu każdy z naszych klientów znajdzie drzwi najlepiej dopasowane do indywidualnych wymagań.

Drzwi wewnętrzne drewniane – dbamy o najwyższą jakość

Nasza firma Dobre Drzwi Okna oferuje wyłącznie drzwi wewnętrzne wykonane przez znanych producentów. Współpracujemy z takimi dostawcami jak: Porta Drzwi, Agmar, Pol-Skone, DRE, Asilo, Inter-Doordzięki czemu mamy pewność, że gwarantujemy naszym Klientom najwyższy komfort użytkowania, estetyczny wygląd oraz solidność i trwałość produktów.

Drzwi wewnętrzne Kraków, Warszawa i okolice – zadbamy o pomiar i montaż

Pragniemy zaproponować naszym Klientom usługę kompleksową. Nie tylko pomagamy w znalezieniu najlepszych drzwi do domu, ale również oferujemy bezpłatny  pomiar i profesjonalny montaż. Nasze usługi wykonujemy na ternie Krakowa i Warszawy, a także  w okolicach do 50 km. Na fachową radę i pomoc nasi Klienci mogą liczyć na każdym etapie współpracy!

More

Pol-Skone LUMEN XIV

od 1 620,00 zł z montażem 8% VAT

Kolekcja LUMEN to skrzydła drzwiowe o nowoczesnym wzornictwie, które wyróżnia niestandardowy wygląd. Skrzydło stanowi tafla szklana z bezpiecznego szkła hartowanego o grubości 8 mm w kolorze białym lub brązowym. Skrzydło LUMEN kompletuje się z ościeżnicą regulowaną LUMEN.

Więcej szczegółów

Skrzydła LUMEN występują w róznych wzorach i rodzajach przeszklenia.

PRODUCENTPOL-SKONE
ATESTYAprobata Techniczna AT-15-6411/2010 Drzwi wewnątrzlokalowe rozwierane i składane systemu POL-SKONE
MODELLUMEN
WYMIARY60, 70, 80, 90
KONSTRUKCJASystem bezprzylgowy FIESTA / skrzydło stanowi tafla szklana z bezpiecznego szkła hartowanego w kolorze białym lub brązowym o grubości 8 mm
WYKOŃCZENIESZKŁO

Wyposażenie standardowe

 • skrzydło drzwiowe
 • Dorma Studio Arcos - mały zamek, na wkładkę oraz do blokady łazienkowej
 • podcięcie wentylacyjne
 • odbojnik drzwiowy podłogowy
 • Ościeżnica regulowana LUMEN (wersja bezprzylgowa)
  Ościeżnica regulowana LUMEN (wersja bezprzylgowa)
 • X lumen
  X lumen
 • XI lumen
  XI lumen
 • XII lumen
  XII lumen
 • XIII lumen
  XIII lumen
 • XIV lumen
  XIV lumen
 • XVIII lumen
  XVIII lumen
 • Lumen okucia
  Lumen okucia

Ostatnio przeglądane

Do góry