Zamówienie bezpłatnego pomiaru


U nas montaż masz gratis!
Drzwi wewnętrzne

Kolekcja LUMEN to skrzydła drzwiowe o nowoczesnym wzornictwie, które wyróżnia niestandardowy wygląd. Skrzydło stanowi tafla szklana z bezpiecznego szkła hartowanego o grubości 8 mm w kolorze białym lub brązowym. Skrzydło LUMEN kompletuje się z ościeżnicą regulowaną LUMEN.

Drzwi wewnętrzne – integralna część wystroju Twojego wnętrza

Drzwi wewnętrzne stanowią integralną część wystroju domowego wnętrza. To w dużej mierze od ich wyglądu będzie zależało to, jak będzie prezentowała się domowa przestrzeń. Dobre drzwi wewnętrzne spełniają dwie podstawowe funkcje. Pierwszą z nich jest oczywiście funkcja użytkowa i polega na wydzieleniu pomieszczeń. Druga to funkcja estetyczna – ładne drzwi mają znaczy wpływ na wygląd i klimat wnętrza. Odpowiednio dobrana stolarka w znaczny sposób wpływa na udaną aranżację. Jednak, wybór wcale nie jest prosty – oferta jest niezwykle bogata, a producenci drzwi wewnętrznych dokładają wszelkich starań, aby ich produkty charakteryzowały się najwyższą jakością. W naszej ofercie znaleźć można drzwi wewnętrzne drewniane, malowane, nowoczesne i bezprzylgowe – każdy bez wyjątku znajdzie u nas model idealny dla swojego domu!

Spełniamy marzenia naszych klientów!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest dla naszych klientów jakość, ale również estetyczny wygląd. Drzwi wewnętrzne, które znajdują się w naszej ofercie, spełniają nawet najbardziej rygorystyczne wymagania. Chcąc spełnić oczekiwania wszystkich klientów, oferujemy zarówno drzwi wewnętrzne charakteryzujące się klasycznym wyglądem, jak i drzwi wewnętrzne nowoczesne, odpowiadające najnowszym trendom. Wszystkie charakteryzują się bardzo dużą trwałością. Zapewniamy dużą różnorodność oferty, kolorystyki, a także stylu, dzięki czemu każdy z naszych klientów znajdzie drzwi najlepiej dopasowane do indywidualnych wymagań.

Drzwi wewnętrzne drewniane – dbamy o najwyższą jakość

Nasza firma Dobre Drzwi Okna oferuje wyłącznie drzwi wewnętrzne wykonane przez znanych producentów. Współpracujemy z takimi dostawcami jak: Porta Drzwi, Agmar, Pol-Skone, DRE, Asilo, Inter-Doordzięki czemu mamy pewność, że gwarantujemy naszym Klientom najwyższy komfort użytkowania, estetyczny wygląd oraz solidność i trwałość produktów.

Drzwi wewnętrzne Kraków, Warszawa i okolice – zadbamy o pomiar i montaż

Pragniemy zaproponować naszym Klientom usługę kompleksową. Nie tylko pomagamy w znalezieniu najlepszych drzwi do domu, ale również oferujemy bezpłatny  pomiar i profesjonalny montaż. Nasze usługi wykonujemy na ternie Krakowa i Warszawy, a także  w okolicach do 50 km. Na fachową radę i pomoc nasi Klienci mogą liczyć na każdym etapie współpracy!

More

Pol-Skone LUMEN I

od 1 264,00 zł z montażem 8% VAT

Kolekcja LUMEN to skrzydła drzwiowe o nowoczesnym wzornictwie, które wyróżnia niestandardowy wygląd. Skrzydło stanowi tafla szklana z bezpiecznego szkła hartowanego o grubości 8 mm w kolorze białym lub brązowym. Skrzydło LUMEN kompletuje się z ościeżnicą regulowaną LUMEN.

Więcej szczegółów

Skrzydła LUMEN występują w róznych wzorach i rodzajach przeszklenia.

PRODUCENT POL-SKONE
MODEL LUMEN
ATESTY Aprobata Techniczna AT-15-6411/2010 Drzwi wewnątrzlokalowe rozwierane i składane systemu POL-SKONE
WYMIARY 60, 70, 80, 90
KONSTRUKCJA System bezprzylgowy FIESTA / skrzydło stanowi tafla szklana z bezpiecznego szkła hartowanego w kolorze białym lub brązowym o grubości 8 mm
WYKOŃCZENIE SZKŁO

Wyposażenie standardowe

  • skrzydło drzwiowe
  • Dorma Studio Arcos - mały zamek, na wkładkę oraz do blokady łazienkowej
  • demontaż starej ościeżnicy + 100,00 zł
  • podcięcie wentylacyjne + 150,00 zł
  • odbojnik drzwiowy podłogowy + 25,00 zł
Product Options
Wyposażenie dodatkowe
demontaż starej ościeżnicy
podcięcie wentylacyjne
odbojnik drzwiowy podłogowy
Wzory / Tłoczenia
I lumen
I lumen
X lumen
X lumen
XI lumen
XI lumen
XII lumen
XII lumen
XIII lumen
XIII lumen
XIV lumen
XIV lumen
XVIII lumen
XVIII lumen
Ościeżnice
Ościeżnica regulowana LUMEN (wersja bezprzylgowa)
Ościeżnica regulowana LUMEN (wersja bezprzylgowa)
Rozmiar
80
90
60
70
Strona otwierania
Lewe
Prawe
Kierunek otwierania
Do wewnątrz pomieszczenia
Na zewnątrz pomieszczenia
Klamki
Lumen okucia
Lumen okucia

Ostatnio przeglądane

Do góry